Kodėl prisijungti?


1. Bendruomenėje augti kartu su bendraminčiais yra paprasčiau, efektyviau ir greičiau. Taip kuri savo sėkmės istoriją.

2. Gali uždirbti komisinius rekomenduodamas kitų bendruomenės narių verslus.

3. Įgyji teisę naudotis Investor Seer turtu - premium klasės automobilių parku, premium klasės biurais ir kt. - savo verslo augimui ir įvaizdžio kūrimui.

4. Naudodamasis bendruomenės turtu gali gyventi čia ir dabar, neišleisdamas tam pinigų, o juos investuodamas.

5. Investor Seer narys investuoja į verslus tiesiogiai. Tokiu būdu grupė patikimų augančių verslų diversifikuoja riziką ir leidžia uždirbti daugiau, nei vidutiniai investuotojai, gaunantys pajamas iš savo investicijų.

6. Įgyji teisę dalyvauti mokymuose, renginiuose ir VIP kontaktų vakarėliuose. Mokaisi iš geriausių savo sričių specialistų, verslininkų. Duoti-gauti sinergijos principu vyksta keitimasis patirtimi, įžvalgomis.

7. Kviesdamas kitus verslus prisijungti prie Investor Seer bendruomenės, augini šiltų kontaktų ratą ir stiprini partnerystės viziją.

8. Tarptautiniai, kitų šalių ar globalūs verslai taip pat gali tapti Investor Seer klubo nariais, tad turi galimybę pritraukti ne tik lokalius kontaktus.

9. Bendruomenėje stiprini ir verslo įvaizdį, ir pats augi kaip asmenybė.

10. Gauni patikimą strategiją ir pats nusistatai tikslią datą, kada turėsi finansinę laisvę. Įsipareigoji sau ir visai bendruomenei rūpintis savo ateitimi pats, o ne tikėtis valstybinių institucijų malonės.

11. Būdamas Investor Seer nariu tiesiogiai ar netiesiogiai prisidėsi prie labdaros projektų.

12. Investor Seer klubo nariai keičia savo gyvenimą ir inspiruoja kitus jį keisti čia ir dabar!

Be visų šių naudų bendruomenė nuolat tobulėja ir plečia paslaugų nariams kiekį. Šiuo metu yra kuriama sutelktinio finansavimo platforma, kuri leis nariams pritraukti savo verslams investicijas iš paprastų žmonių, tokiu būdu tikimės padėti ne tik klubo narių verslams augti, bet ir padėti paprastiems žmonėms maksimaliai saugiai uždirbti didesnes grąžas.

Registruotis